ART / Lithographs / Litograph in colors 7685372
nr 768 5372
LITOGRAPH IN COLORS
artist unknown, Finland 8/60 sign. 74 mm: 56x51,
okänd konstnär, Finland 8/60 sign. 74 mm: 56x51
SEK 200
Monday July 30 2012
at 19:31:21
100 kr
150 kr